Bets10 Mobil & Twitter & APK & Android ve IOS

Okuma süresi: 2 dakika
Bets10 Mobil & Twitter & APK & Android ve IOS
Bets10 Mobil & Twitter & APK & Android ve IOS

Bets10 sayfasına giriş yapmanın en kısa yolunu bulmak için Bets10 Mobil , Apk, Android yada IOS uygulaması mı arıyorsun. O zaman yazımı okumaya hemen başla. Bu yazımda Bets10 twitter ve tüm sosyal medyaya hakkında tüm ayrıntılara yer vereceğiz.

Akıllı telefonlarımızla sadece teknoloji de değil kendi yaşantımızda da çığır açtık. Eve, işte, durakta, yerken içerken bir de sıç…ken mobil telefonlarımızı yanımızdan yer almıyor. Koca çağın küçük icadı aldı başını yürüdü. Sende bu küçük icatla yüksek meblağlar kazanmak istiyorsan Bets10 giriş uygulamalarını indirmeyi ihmal etme. Nasıl mı?

Bets10 Mobil Uygulama

Bets10 iOS Mobil Nasıl Yüklenir?

iPhone cihazınızdan Safari Uygulamasını açın.
Bets10 iPhone Uygulaması‘na basın.
iPhone Yükle’ye basın.
Açılan adreste iOS için “Paylaş” butonuna basın.
Ana Ekrana Ekle tuşuna basın.
Gelen ekranda bulunan “Ekle” butonuna basın.
Bets10 Artık Mobil Cihazınızda.

Android Hızlı Kurulum Rehberi

Bets10 Android
Bets10 Android

Google Play Store gerçek para ile oynanan uygulamaları henüz desteklememektedir. Bu yüzden kurulumunuzu yaparken bilinmeyen kaynaklardan gelen uygulamalara izin vermeniz gerekmektedir. Uygulama, Bets10 web sitesinin güvenlik standartlarına sahiptir.

Bilinmeyen Kaynaklar’a izin vermek
Henüz yapmadıysanız, 3. parti yazılımları kurabilmeniz için cihazınızın uygulama ayarlarını değiştirmeniz gerekmektedir.

Menü tuşuna bastıktan sonra şu adımları uygulayın:

Bul:Ayarlar
Seç:Güvenlik
Aktif:Bilinmeyen kaynaklar

İndirme ve Kurulum
Uygulamayı indirin
Eğer kurulum işlemi otomatik olarak başlamazsa, dosya indirme yöneticisinden Bets10 install.apk dosyasını bulun. Eğer bulamazsanız, indirme işlemini tekrar edebilirsiniz.
Eğer uygulamanın bilinmeyen bir kaynaktan geldiği gerekçesiyle kurulumun gerçekleşemeyeceği ile ilgili bir mesaj alırsanız, lütfen başlangıçtaki “Bilinmeyen Kaynaklar” ile ilgili adımı tekrarlayın.

Bets10 Twitter
Bets10 Twitter

Bets10 Twitter üzerinden bir çok bonus kampanyasından haberdar olur, bedava bonuslar kazanabilirsiniz.

Bol Şanslar.